Metody płatności

Nasz sklep internetowy oferuje wiele opcji zapłaty za Twoje zamówienie

KARTA KREDYTOWA

Przy finalizacji zamówienia wybierz opcję Przelewy24 a następnie "płatność kartą". Przepisz numer swojej karty, datę ważności oraz kod CVC i zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”.

blik

Aby zapłacić BLIKIEM wybierz opcję Przelewy24, a następnie BLIK. Po przekierowaniu na kolejną stronę przepisz kod BLIK wygenerowany z aplikacji banku. Kliknij „zapłać” i potwierdź transakcję w banku.

przelew bankowy

Wybierz opcję Przelewy24, a następnie opcję "Przelew online lub tradycyjny". Po przejściu do kolejnej strony wybierz swój bank spośród listy i dokonaj przelewu zgodnie z wytycznymi Twojego banku.

paypo

Wybierz opcję Przelewy 24, a następnie "Raty i płatności odroczone". Postępuj zgodnie z instrukcjami, a po finalizacji zamówienia płatności możesz dokonać w ciągu 30 dni. Więcej informacji o tej metodzie płatności znajdziesz TUTAJ.

płatność przy odbiorze

Przy finalizacji zamówienia wybierz opcję płatności przy odbiorze. Kwota za zamówienie zostanie pobrana przez kuriera przy doręczeniu zamówienia. Płatność jest możliwa gotówką lub kartą (opcja płatności kartą jest zależna od kuriera).

APPLE PAY/GOOGLE PAY

Aby skorzystać Apple/Google Pay, wybierz Przelewy24, a następnie skorzystaj z jednej z opcji. Następnie aktywuj swój wirtualny portfel postępując z instrukcjami na ekranie. Kwota za zakupy zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta bankowego.